Web Tasarım

Web Tasarım

2007 yılından günümüze web tasarım ve yazılım alanında kazandığımız tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmaktan ve başarıya götüren adımları birlikte yürümekten gurur duyuyoruz.

%100 Kendi Üretimimiz Olan Yazılımlar

Firmamızın geliştirdiği ve tüm hakları tarafımıza ait olan yazılımlarımız, yıllardır tüm müşterilerimiz tarafından sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Esnek altyapısı sayesinde isteğe özel eklentilere hızlı uyum sağlayabilmesi sayesinde standartların dışına çıkabilmenize izin veren yazılımlarımız sayesinde engellere takılmazsınız.

Google Tarafından Seviliyoruz

Web yazılımlarımız, Google kriterlerine uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Arama motorları tarafından kolay index alması ve daha kısa sürede yüksek sıralara çıkmanıza yardımcı olabilmek amacıyla özenle hazırlanmıştır.

Uluslararası Yabancı Dil Desteği

Sitenizi ve markanızı uluslararası mecrada tanıtabilmeniz için tüm uluslararası yabancı dilleri destekliyoruz. Web sitenizi istediğiniz sayıda yabancı dilde yayınlayabilmeniz için olanak sağlıyoruz.

Özgün ve Profesyonel Tasarımlar

Başarılı ve konusunda uzman web tasarım ekibimizin grafiklere adeta hayat vererek oluşturdukları tasarımlarla, size ve müşterilerinize görsel çeşitliliği ile cazibesi olan, istenilen her bilgiye anında ulaşılabilen, kullanımı kolay, anlaşılır, pratik ve size özel olan web siteleri üretiyoruz.

Mobil ve Tablet Uyumlu / Responsive

Web siteniz mobil,tablet ve diğer platformlara uyumlu bir şekilde hazırlanmakta ve tüm web browserlardan aynı şekilde sorunsuz görüntülenebilmektedir. Ayrıca web sitenizin hızlı yüklenmesi için de gerekli optimize çalışmaları yapılmaktadır.

Web sitesi yaptırmak, bir hedefe ulaşmak üzere verilmiş bir karar olmalıdır. Web sitenizi başarıya götürecek yollar ancak profesyonel ekipler ile sağlanabilir.

Sizi Arayalım

x

Web Tasarım Referanslarımız